Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
70 postów 1170 komentarzy

Konstruktywna alternatywa: RACJONALIZM

Redaktor1966 - Piotr Kołodyński - autor-redaktor: www.wolnyswiat.pl

OBALENIE DESTRUKCYJNEGO SYSTEMU, A WPROWADZENIE KONSTRUKTYWNEGO

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Proponuję, by w tym roku rzeczywiście nastąpił koniec utopijnego świata, a początek normalnego, taką, mistycznie odbieraną, datą może być 21.12.2012 r. (piątek), a godzina 12.00. A mse: przed Sejmem.

 Jeżeli ktoś czyni źle, i jest to zgodne z prawem, to oznacza, że to prawo jest wadliwe, bo umożliwia szkodzenie, więc należy je traktować za nieobowiązujące!

Nadrzędnym Prawem jest dbanie o dobro Państwa, Narodu, a unormowania prawne są podrzędne wobec tego pierwszego, i w razie istnienia konfliktu między nimi, unormowania prawne nie mogą być w takich sytuacjach przestrzegane i wymagają zmiany, i cały czas zawsze priorytetem jest Nadrzędne Prawo!
 

Ci, którzy tworzą, wykorzystują wadliwe prawo (w tym ustrój, system), które umożliwia rządzenie osobnikom niekompetentnym, szkodliwym, destrukcyjnym; wspierają osobniki niekompetentne, szkodliwe, destrukcyjne; realizują utopie, zajmują się destrukcją, nie reagują na tego wykazy, nie wspierają osób konstruktywnych, ich inicjatyw; działają na szkodę Państwa, Narodu popełniają przestępstwa, dopuszczają się zdrad narodowych!


 
 
 
Film którego Armia USA nie chce żebyś obejrzał
 
 
Rzeczywistość np. z filmu Resident Evil jest powszechna, codzienna i w dodatku ma mse jeszcze w wielu innych postaciach,bo oprócz zarażania wirusami, bakteriami, pasożytami, to ludzkie zombie zarażają jeszcze truciem się nikotyną, alkoholem, narkotykami, szkodliwym odżywianiem, tzw. lekami, zboczeniami, uzależnieniem od przekazu z radia, telewizji, wiarą w przekaz radiowy, telewizyjny, w polityków, partie, utopie, np. polityczne, ekonomiczne, religijne, prodegeneracyjne, m.in. by się wszyscy rozmnażali, by się wszyscy pogrążali (a wg nich jest coraz gorzej dlatego, że w zbyt małym stopniu się je realizuje...)...
 
»Oni«, to jest tylko kilkanaście-kilkadziesiąt kamyczków, tyle tylko, że znajdujących się na samej górze, stąd wystarczy że drgną, a setki kamieni znajdujących się niżej przekaże to kolejnym tysiącom – tak powstaje efekt lawiny. Wystarczy jednak, by pierwszy pierścień kamieni ani drgnął, a reszta także ani drgnie. Albo unieruchomić kamienie na samej górze, a następnie ustawić tam takie „kamienie”, które nam odpowiadają. Więc nim wyżej zadziałamy, tym mniej będzie zachodu.
 
Nikt cię nie aresztuje, i nie osądzi, jeśli to ty zaaresztujesz, osądzisz tych, którzy na aresztowanie, osądzenie zasługują (a na początek wystarczy kilkanaście-kilkadziesiąt osób)! Albo darz im alternatywę: współpraca, a w zamian anulowanie winy.
Wówczas to będą skazańcy, a nie: prezydent, premier, ministrowie, komendant główny policji, szefostwo telewizji, ich zastępcy...
Wówczas to do Ciebie, w dodatku b. nadgorliwie, by ocalić własną głowę, zgłoszą się ich byli podwładni, i będą b. gadatliwi, w tym sami ujawniać przewinienia swoich byłych przełożonych, zarzekać się, że zawsze chcieli zakończyć ten koszmar, tylko..., i b. gorliwie wypełniać polecenia...
Ot, i cała „tajemnica” i „ogromny” problem przeprowadzenia zmian – bo trzeba oprzeć się na przygotowanych - konstruktywnych/nie podważonych - rozwiązaniach, się umówić i gromadnie spotkać, i to - z uwagi na OGROM zgromadzenia narodowego - bez problemu przeprowadzić, bo nikomu, w tym z tzw. resortów siłowych nie przyjdzie do głowy, by stanąć przeciwko Narodowi, choćby ich przełożeni rzucali na nich gromy, a praktycznie, to nawet ich przełożeni będą niesłychanie potulni i usłużni, bo będą wiedzieli, że nikt ich nie posłucha (a za danie polecenia przeciwko Narodowi, mogą natychmiast zawisnąć na najbliższych drzewach).
 
Tylko jest jeden problem: proutopijne zombie, które jest przekonane, że nie jest zombie, za to że konstruktywiści, to są ludzie anormalni, źli, przed którymi trzeba się i innych bronić, aż do śmierci!...
------------------------------
 
 
 
 
06.12.2012 r.
List otwarty (przesłany bezpośrednio i umieszczony na kilku forach)
 
DO:
- posłów
- senatorów
- członków rządu
 
PISMO OSTATNIEJ SZANSY
 
Dbanie o jak największą jakość, w tym naszego, gatunków, i o jak najlepsze, w tym z biologicznego punku widzenia, warunki życia, w tym kolejnych pokoleń, jest najwyższym prawem!
 
Ustroje,w których do władzy dochodzą psychopaci, debile, w których realizuje się utopie, destrukcję, zasługują jedynie na wieczną delegalizację (czy już dotarło, kim są zwolennicy takich systemów...)!
 
DOMAGAMY SIĘ ODPOWIEDZI NA TE KLUCZOWE PYTANIA/WYPOWIEDZENIA SIĘ, PO KTÓREJ JEST SIĘ STRONIE:
- jestem za i aktywnie poprę wprowadzenie racjonalnego ustroju!
- jestem przeciw wprowadzeniu racjonalnego ustroju, i aktywnie będą bronić dotychczasowej sytuacji!
 
Brak jakiejkolwiek oraz pozytywnej reakcji/konstruktywnej współpracy celem przeprowadzenia konstruktywnych zmian oznacza wyjęcie parlamentarzystów spod prawa/otwiera drogę do koniecznej - skutecznej - samoobrony, gdyż demokracja jest utopijnym, destrukcyjnym, rozwiązaniem - zarówno teoretycznie jak i praktycznie - i efektem m.in. waszych działań jest właśnie destrukcja, w tym długi, degradacja, degeneracja, zagłada życia!!!
 
Tylko psychopatom i debilom odpowiada dotychczasowa sytuacja, i tylko takie osobniki będą przeciwne pozytywnym zmianom!
 
To jedno z wielu pism, jakie im przekazałem - NIKT niczego nie podważył - bo nie da się podważyć konstruktywizmu/skutecznych rozwiązań, więc od lat milczą –w czyim interesie, jakim kosztem, więc kim są, i kim są wspierający ich właściciele i pracownicy mediów...!
 
TO TYLKO... REALIZACJA UTOPII/ZBRODNIE PRZECIWKO NAM I NASTĘPNYM POKOLENIOM, NATURZE; ŻYCIU NA ZIEMI!!! (skrót)
 
ZA CO POSTAWIĆ TZW. POLITYKÓW PRZED SĄDEM, TRYBUNAŁEM
______________________________________________________________________________
 
Dobrze m.in. wam wszystkim, i to od wielu lat, znana konstruktywna alternatywa: //www.racjonalnyrzad.pl/
 
Piotr Kołodyński - autor/redaktor:
 
 
 
 
14.12.2012 r. (Przedpremiera na moich forach: 09.12.2012 r.)
 
DO WIADOMOŚCI:
- posłów
- senatorów
- członków rządu
- Narodu Polskiego
 
Jeżeli ktoś czyni źle, i jest to zgodne z porządkiem prawnym, to oznacza, że ten porządek prawny jest wadliwy, bo umożliwia szkodzenie, więc należy go traktować za nieobowiązujący!
Nadrzędnym Prawem jest dbanie o dobro Państwa, Narodu, a porządek prawny jest podrzędny wobec tego pierwszego, i w razie istnienia konfliktu między nimi, porządek prawny nie morze być w takich sytuacjach przestrzegany i wymaga zmiany, i cały czas zawsze priorytetem jest Nadrzędne Prawo!
 
Ci, którzy tworzą, wykorzystują wadliwe prawo (w tym ustrój, system), które umożliwia rządzenie osobnikom niekompetentnym, szkodliwym, destrukcyjnym; wspierają osobniki niekompetentne, szkodliwe, destrukcyjne; realizują utopie, zajmują się destrukcją, nie reagują na tego wykazy, nie wspierają osób konstruktywnych, ich inicjatyw; działają na szkodę Państwa, Narodu popełniają przestępstwa, dopuszczają się zdrad narodowych!
 
REAKCJA NA PISMO OSTATNIEJ SZANSY
 
Ponieważ nie było pozytywnej reakcji (i tym razem nikt nawet nie odpisał)*, to niniejszym uznajemy parlamentarzystów, w tym rządzących za wrogów Polski, Polaków, a ich szkodliwą parlamentarną działalność za nielegalną! A więc każdy Polak ma nie tylko prawo, ale i obowiązek bronić ojczyzny, więc uniemożliwić im kontynuowanie szkodzenia! – Sejm nie pełni więc swojej dotychczasowej roli, a do czasu sformowania składu praworządnego rządu stoi otworem!
 
 
No i jak ograniczniki, trzęsidupy – fajnie się tak siedzi z mózgowymi klapkami i trzęsie dupą...
No to oni też mają klapki, ale dupami trzęsą milion razy bardziej... – wystarczy podejść w odpowiedniej liczbie i „zamknąć im koryto”, a wylegną i zaczną dziękować wybawcom, bo oni też są ofiarami tego przebrzydłego reżimu (a szmal brali z przymusu i w obrzydzeniu), i teraz są gotowi naprawdę poświęcić się dla dobra narodu...
No to kim jesteście: klapko-trzęsidupami/nieodpowiedzialnymi, zdegenerowanymi miernotami/bezwolnym, ludzkim bydłem czy odpowiedzialnymi, odważnymi obywatelami, w tym mężczyznami (ja jakoś potrafiłem 3 razy ogłosić zgromadzenie narodowe, i sam tam za każdym razem stać, i jakoś jeden włos mi z głowy nie spadł, tak jak i teraz. – To kolejny dowód na to, kto i jak b. trzęsie portkami...)?
 
Kiedy? To teraz zależy od waszej gotowości ruszenia swoich zasiedziałych dup (w tym celu musicie także ruszyć swoimi zdegenerowanymi łbami, i się zorganizować)! I nie chcę więcej słyszeć o jakiś SLD-lach, PSL-ach, PiS-ach i innych PO-tworach, Kościołach, krzyżach i innych pogrążających absurdach, wymysłach, obsesjach, obłędach; demokracjach, wiarach; równości; rozmnażaniu wszystkiego, co się da rozmnożyć, utrzymywaniu przy tzw. życiu wszystkiego, co się da utrzymać i innych debilizmach, potwornościach, itp., itd!
Ale proponuję, by w tym roku rzeczywiście nastąpił koniec utopijnego świata, a początek normalnego, taką, mistycznie odbieraną, datą może być 21.12.2012 r. (piątek), a godzina 12.00. A mse: przed Sejmem.
 
 
EUTANAZJA, EUGENIKA
 
 
WPROWADZENIE RACJONALNEGO USTROJU
 
 
*Będą czekać na to, co z tego wyniknie, jak będzie odpowiednia frekwencja, czyli SUKCES, to oni zawsze byli za... i się przyłączą. Jak nie będzie odpowiedniej frekwencji, to oni zawsze byli przeciw, i... dalej będą wspierać system, jego beneficjentów; realizować utopie, zajmować destrukcją, a w zamian opływać w luksusy, będą bezkarni, czuli się bezpiecznie i będą coraz bardziej zdemoralizowani, wypaczeni, obojętni, wyobcowani; wynaturzeni...
 
 
PS
Gnoje i kanalie u sejmowego koryta ponownie unaoczniły swoją postawą swój potencjał, gdzie mają wspólne dobro, co potrafią, i po co się tam dostali...A wystarczyłoby tylko udowodnić, że m.in. te m.in. ich osiągnięcia:
- TO TYLKO... REALIZACJA UTOPII/ZBRODNIE PRZECIWKO NAM I NASTĘPNYM POKOLENIOM, NATURZE; ŻYCIU NA ZIEMI!!! (skrót)
 
- ZA CO POSTAWIĆ TZW. POLITYKÓW PRZED SĄDEM, TRYBUNAŁEM
 
są dowodem normalności, inteligencji, konstruktywizmu, prawości/kompetencji, i że demokracja jest korzystnym, zarówno w teorii, jak i w praktyce, rozwiązaniem...:
- W skrócie o demokracji...
 
Ich są setki, mają ogromne zasoby finansowe, kadrowe, a ja jestem sam, więc nie powinni mieć problemu...
 
Więc nazywajcie ich zgodnie z stanem rzeczy (jak się któremuś gnojowi, kanalii coś nie spodoba, to odeślijcie go/ją do mnie (a już wiecie, jak na mnie reagują...))...
 
 
Donald Tusk - Naczelny kłamca RP
 
Tusk odważył się powiedzieć prawdę.
 
DONALD TUSK - SZOKUJĄCE ZESTAWIENIE FAKTÓW!!! Cz 1
 
Reakcja Donalda Tuska Na słowa prawdy o Swoim Rządzie
 
----------------------
Więcej (m.in. filmów):
WOLNOŚĆ GŁOSOWANIA... DEMOKRACJA...

//m.nowyekran.net/0d75cde460fcef8a45f38d08617789a8,20,0.jpg

 

Nowyekran.pl
 
===================================
 
V jak Vendetta - Przemowa V
 
V for Vendetta - final revolution scene
 
===================================
 
Piotr Kołodyński - autor/redaktor:
 
 
 
 
CO SIĘ STANIE Z TUSKIEM, CZYLI JAK MU ZAPEWNIĆ OCHRONĘ
Dzisiejszy artykuł będzie z rodzaju science-fiction, ale może być tez fiction-reality. Widać już wyraźnie, ze czas Tuska i jego gangu się kończy. Nadchodzi czas składania zeznań, nakazów aresztowania, przesłuchań i sądów. Można sobie wyobrazić, hipotetycznie, ze w Sejmie następuje przegłosowanie wotum nieufności i Tusk przestaje być Premierem.
 
Następnego dnia rano, a właściwie zaraz po północy, na polecenie prokuratury (tej samej, która umożliwiła przecieki w sprawie trotylu), dzielny SWAT Team wkracza do domu Państwa Tusk w Sopocie. Na początek zabijają psa i kota i rozbijają akwarium z rybkami, potem rzucają Kasie Tusk na glebę wyłamując jej ręce i wyrywając włosy, a następnie wyprowadzają Tuska w kajdankach.
 
Po nocy spędzonej w wiezieniu z robalami, podejrzany doprowadzony jest do śledczego. Nie czekając na żadne pytania, rzuca się na kolana i błaga: powiem wszystko, wszystko co wiem, tylko nie róbcie mi krzywdy, please, bitte, prosim, i jeszcze w kilku językach, w których zna to słowo Prokurator, zaskoczony takim obrotem sprawy, każe mu wstać z kolan: „Mów!”.
 
I Tusk zaczyna sypać. Wszystkich po kolei, wszystkie mechanizmy zbrodni i przestępstw, w które jego formacja była zaangażowana, tych, którzy go powołali i swoich mocodawców, których polecenia wypełniał. Następuje fala aresztowań, afera dotychczas niespotykana. Rywin to pryszcz. Setki ludzi trafiają za kratki. Sejm przegłosowuje ustawę antymafijną. Tysiące bandziorów, kombinatorów, aferzystów i złodziei trafia do więzień. Większość z PO. Trzeba tu tylko wspomnieć o tym, ze biura ochroniarskie w Polsce, należące do rożnego rodzaju ciemnych indywiduów, w większości byłych ubeków, esbeków, zomowców i milicjantów, mają pod swoją komendą 200 tysięcy ochroniarzy, najczęściej wywodzących się z byłych kryminalistów, którzy osłaniają ciemne interesy III RP. Jest wiec kogo wsadzać i idzie to w tysiące. Następuje odnowa Państwa, sanacja. Wpływy Rosji i Niemiec zaczynają maleć. Zaczyna się wolna Polska. A Tusk mieszka gdzieś do końca życia w ukryciu ze statusem świadka koronnego.
 
Myślicie, ze taki scenariusz jest możliwy? Absolutnie nie! Oni do tego nie mogą dopuścić! Wiec umawiają Tuska na spotkanie z seryjnym samobójcą. Oczywiście Tusk nie wie z kim się spotyka, może to być jakiś jego znajomy, przyjaciel, współpracownik, może kierowca samochodu z BOR-u. On będzie wiedział, jak zaparkować samochód, żeby był poza zasięgiem kamer. A może seryjny samobójca, jako Tuska znajomy zapuka do jego drzwi? Jak oni to robią, można poznać po wielu przykładach, od Olewnika, przez Leppera, gen. Petelickiego aż do Musia. Sposobów u nich “bezczisljennoje mnozestwo”. I potem, w poniedziałek lub we wtorek, dowiemy się, ze nie stwierdzono udziału osób trzecich (bo o udziale osób drugich, jako dżentelmeni nie będziemy dyskutować), a że w ogóle, to chorował na cukrzycę, raka i miał zachorować na Alzheimera jednocześnie. A wszystko przez ten PiS, który straszną nagonką zaszczuł Premiera i doprowadził do samobójstwa! Ten straszny PiS. I inni redaktorzy, dziennikarze, blogerzy, staruszki i staruszkowie, kibice piłkarscy, no i w ogóle wszyscy ci, co im się nie podobało, w okrutny sposób zaszczuli Premiera tak, ze ten aż musiał się spotkać z seryjnym samobójcą. A przecież w poniedziałek miał haratać w pile! To tylko pokazuje skalę i ogrom tego zaszczucia. Co za zwyrodnialcy!
 
Śmiejecie się z tego scenariusza, tak? Co ty za bajki opowiadasz. Czy naprawdę myślicie, ze mafia, sitwa, układ czy jak ich tam zwal, dopuszczą, po upadku tego rządu, żeby Tusk sypał? A upadek tego rządu jest już nieunikniony! Proponuje więc, aby PiS zatrudnił byłych żołnierzy GROM-u, aby pilnowali Tuska w dzień i nocy, żeby mu włos z głowy nie spadł. A najlepiej, to może sprowadzić brygadę komandosów z Afganistanu, bo to chyba jedyni ludzie w całej armii polskiej mający jakakolwiek zdolność bojową. Bo na BOR przecież nie ma co liczyć. Prezydent liczył, i co? Co najwyżej mogą wskazać drogę seryjnemu. A Tusk jest nam potrzebny żywy. Nie chodzi bowiem o zemstę, o samą karę i przykład. Chodzi o to, aby ten układ pookrągłostołowy w końcu zlikwidować i wyeliminować raz na zawsze. A Tusk byłby najlepszą osobą, żeby wskazać mechanizmy działania, konta bankowe, ludzi i dowody na ich zbrodnie. Dlatego zapewnijmy mu ochronę, zanim się osunie, z pomocą seryjnego samobójcy, w otchłań piekła.
Miecz Damoklesa

//m.nowyekran.net/6f89e3ec6f4edcf4229c1e6b8f26a86c,14,0.jpg

//prezydentrzbik.nowyekran.net/post/73813,gazeta-polska-codziennie-poczatek-konca

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

PRZEBIEG/OPCJE WPROWADZENIA RACJONALNEGO USTROJU SPOŁECZNO-POLITYCZNO-GOSPODARCZEGO W DNIU/ACH:
 
TREŚĆ PRZYWITANIA, OBJAŚNIENIA
Witam uczestników Zgromadzenia Narodowego; ludzi odważnych, odpowiedzialnych, konstruktywnych, świadomych; o pozytywnym potencjale; czynu. My, światli Obywatele, przejdziemy do historii Polski po wszystkie czasy.
Nazywam się Piotr Kołodyński. Jestem redaktorem niezależnych portali internetowych Wolnyswiat.pl, Racjonalnyrzad.pl, oraz inicjatorem i organizatorem tego Wielkiego, Przełomowego Wydarzenia Narodowego.
A teraz przejdźmy do konkretów, czyli celu tego Zgromadzenia.
 
 1. Rozdanie broszurek osobom niedoinformowanym: „KILKA PRZYKŁADÓW, ZA CO
NALEŻY POSTAWIĆ POLITYKÓW PRZED SĄDEM, TRYBUNAŁEM”.
 1. Przywitanie się z zebranymi i przedstawienie się przez inicjatora i organizatora, czyli przeze mnie,
przed Sejmem.
 1. Poddanie pod głosowanie kluczowych kwestii:
- Kto z Państwa chce zakończenia realizowania utopii, a jest za wprowadzeniem racjonalnego ustroju społeczno-polityczno-gospodarczego w Polsce w dniu dzisiejszym, tj. 01.05.2012 r.?
(a w przypadku poparcia:) - A w związku z tym, a także faktem, że obecni parlamentarzyści, rządzący działają na szkodę Narodu, Państwa Polskiego; są przeciwni pozytywnym zmianom, właśnie m.in. dzięki zakończeniu realizowania utopii; szkodzenia, a wprowadzeniu racjonalnego ustroju, pytam: kto z P. jest za delegalizacją obecnego Parlamentu i Rządu?
(a w przypadku poparcia:) - A zatem ogłaszamy działalność obecnego Parlamentu i Rządu Rzeczypospolitej za zakończoną i uznajemy próby tego kontynuowania za nielegalne i podlegające osądzeniu przed doraźnym Trybunałem Ludowym!
 1. Sformowanie doraźnego składu Tymczasowego - Racjonalnego - Rządu Ludowego Polski.
 2. Zaprzysiężenie członków Nowego Rządu przed Zgromadzeniem Ludowym/Narodowym.
Treść przysięgi:
Ślubuję uroczyście przed Zgromadzeniem Narodowo-Ludowym kierować się w swej pracy wyłącznie dogłębną, a więc dalekowzroczną, etyką, czyli decyzje będę podejmować wyłącznie po całościowej analizie, takim wnioskowaniu, tego wykazaniu, mając na uwadze dobro Narodu Polskiego, w tym naszych potomków, a więc także dobro przyrody; a zatem przysięgam, że kraj, a więc jego mieszkańców, zasoby, pozostawię w lepszym stanie, niż zastałem/am. A w przypadku niezrealizowania przeze mnie tych zobowiązań natychmiast usunę się ze stanowiska!
 1. Podpisanie przez członków Nowego Rządu obwieszczenia o zakończeniu realizowania utopii, w tym
działalności dotychczasowego Parlamentu i Rządu, a o ustanowieniu w Polsce racjonalnego ustroju społeczno-polityczno-gospodarczego.
 1. Wejście do Sejmu na salę obrad bądź umówienie się na drugi dzień w tym celu, i ogłoszenie tam publicznie, w tym przed kamerami/Narodem tych faktów. Media są zobowiązane poinformować Naród o tych pozytywnych zmianach, oraz przekazać treść:
- obwieszczenia Tymczasowego - Racjonalnego - Rządu Ludowego Polski O ZAKOŃCZENIU REALIZOWANIA UTOPII, A O WPROWADZENIU RACJONALNEGO USTROJU SPOŁECZNO-POLITYCZNO-GOSPODARCZEGO,
- Manifestu Tymczasowego - Racjonalnego - Rządu Ludowego Polski,
- ogłoszenia działań Tymczasowego - Racjonalnego - Rządu Ludowego Polski: CO ZREALIZUJEMY (w skrócie).
Przy czym jakikolwiek sabotaż, także ze strony mediów, w tym w postaci wspierania poprzedniego systemu, jego beneficjentów, członków byłego parlamentu, rządu, będzie traktowane jako zdrada narodowa i skutkować osądzeniem przed doraźnym Trybunałem Ludowym!
 1.  Apel do byłych członków parlamentu, rządu o konstruktywną współpracę (poinformowanie o możliwości dalszej pracy, w tym zachowania niektórych stanowisk).
 2. Wspólne zebranie członków Nowego Rządu z byłymi członkami parlamentu, rządu, celem ustalenia możliwości, zakresu, formy współpracy, formy rządów, itp.
 3.  Wspólne oświadczenie przed Narodem, o ustaleniach, sytuacji.
WPROWADZENIE RACJONALNEGO USTROJU/TEKSTY ZWIĄZANE Z WYDARZENIEM
 
Jeżeli ktoś czyni źle, i jest to zgodne z porządkiem prawnym, to oznacza, że ten porządek prawny jest wadliwy, bo umożliwia szkodzenie, więc należy go traktować za nieobowiązujący!
Nadrzędnym Prawem jest dbanie o dobro Państwa, Narodu, a porządek prawny jest podrzędny wobec tego pierwszego, i w razie istnienia konfliktu między nimi, porządek prawny nie morze być w takich sytuacjach przestrzegany i wymaga zmiany, i cały czas zawsze priorytetem jest Nadrzędne Prawo!
 
Ci, którzy tworzą, wykorzystują wadliwe prawo (w tym ustrój, system), które umożliwia rządzenie osobnikom niekompetentnym, szkodliwym, destrukcyjnym; wspierają osobniki niekompetentne, szkodliwe, destrukcyjne; realizują utopie, zajmują się destrukcją, nie reagują na tego wykazy, nie wspierają osób konstruktywnych, ich inicjatyw; działają na szkodę Państwa, Narodu popełniają przestępstwa, dopuszczają się zdrad narodowych!
 
Dbanie o jak największą jakość, w tym naszego, gatunków, i o jak najlepsze, w tym z biologicznego punku widzenia, warunki życia, w tym kolejnych pokoleń, jest najwyższym prawem!
 
Ustroje, w których do władzy dochodzą psychopaci, debile, w których realizuje się utopie, destrukcję, zasługują jedynie na wieczną delegalizację (czy już dotarło, kim są zwolennicy takich systemów...)!
 
Jednostki porządku publicznego zobowiązane są do podporządkowania się Przedstawicielom Zgromadzenia Narodowego, a jednocześnie Członkom Nowego Rządu!
 
Jako Przedstawiciele Zgromadzenia Narodowego, a jednocześnie Tymczasowy - Racjonalny - Rząd Ludowy Polski nakazujemy podporządkowanie się nam!
 
Treść meldunku dowódców jednostek:
- Proszę podać funkcję/zajmowane stanowisko i nazwę formacji, imię i nazwisko, a następnie:
Niniejszym zgłaszam swoją jednostkę do dyspozycji Przedstawicieli Zgromadzenia Narodowego, a jednocześnie członkom Nowego Rządu i czekam na rozkazy!
 
Moja odpowiedź:
- Przyjmuję jednostkę w poczet Członków Zgromadzenia Narodowego!
A oto pierwsza dyspozycja:
- Proszę zapewnić nam bezpieczeństwo, ład zgromadzeniu, oraz pomóc wypełnić wyznaczoną nam przez Naród Polski misję, a zatem przystępujemy do wejścia do Sejmu i innych obiektów przeznaczonych do działań decydujących o funkcjonowaniu państwa.
 
- Następnym etapem jest poinformowanie Narodu Polskiego, o zakończeniu funkcjonowania dotychczasowego parlamentu i rządu/realizowania utopii, a o sformowaniu - podczas Zgromadzenia Narodowo-Ludowego - tymczasowego składu Racjonalnego Rządu Ludowego Polski, co oznacza wprowadzenie racjonalnego ustroju społeczno-polityczno-gospodarczego.
 
W razie problemów ze strony prowokatorów, itp.:
- Proszę uważać na, nie ulegać im, prowokatorów; manipulatorów; burzycieli zgromadzenia – oni doskonale znają psychologię tłumu! Naszym celem są konstruktywne zmiany, nie rozróba itp. (proszę ich uciszać, przekazywać siłom porządkowym)!
 
- Zakłócanie porządku Zgromadzenia Narodowo-Ludowego będzie skutkować interwencją służb odpowiedzialnych za ład i bezpieczeństwo publiczne, a w przypadku poważniejszych incydentów skutkować osądzeniem przed doraźnym sądem/trybunałem ludowym (w uzasadnionych przypadkach przedstawione zostanie oskarżenie o zdradę narodową!)!
 
- Co to za argumenty: wyzywanie, popychanie, szarpanie, bicie, rzucanie przedmiotami - tak postępują prawi obywatele, czy bezmyślne zwierzęta, szumowiny, sprzedawczyki, zdrajcy!
 
- W jakim państwie żyjecie, jaka jest sytuacja Polaków, czyich interesów, czyim kosztem bronicie... A zatem zasługujecie na miano zdrajców, z tego natychmiastowymi skutkami!
 
- Działania obronne narodu przed długami, głodem, chorobami, kryzysem; realizowaniem utopii; destrukcyjną dyktaturą nie mogą wymagać zgody osobników za te tragedie, destrukcyjne działania odpowiedzialnych, których naród od władzy odsuwa.
 
- Jakikolwiek sabotaż, także ze strony mediów, w tym w postaci wspierania poprzedniego systemu, jego beneficjentów, członków byłego parlamentu, rządu, będzie traktowane jako zdrada narodowa i skutkować osądzeniem przed doraźnym Sądem/Trybunałem Ludowym!
 
- Będę, niestety, potrzebował pomocy, policji, straży miejskiej, ochroniarzy, ochotników.
Każdy z pożytecznie, znacząco, aktywnych uczestników otrzyma w każdą rocznicę tej kluczowej, najważniejszej w dziejach ludzkości przemiany, rozpoczęcia Nowej Ery, nagrodę pieniężną (mundurowi dodatkowo awans), oraz, chętni, zatrudnienie zgodnie z kompetencjami, a także status osoby pożytecznej.
Osobników aktywnie przeciwnych, spotka, proporcjonalnie, odpowiednia kara (za przyczynienie się do czyjejś śmierci (strzelaniny) konsekwencją będzie śmierć (macie odmówić rozkazu strzelania/strzelać niecelnie/aresztować dowódcę/,przyłączyć się do mnie)! Tym osobnikom w Sejmie na nikim ani na niczym nie zależy, poza sobą, własną prosperitą - co wielokrotnie, przez wiele lat udowodnili - najlepiej kosztem innych (bo mogliby zaszkodzić im w karierze, gdyby byli zdolni do konstruktywnej inicjatywy, wiedzieli, rozumieli, mogliby coś konstruktywnego zdziałać, usunąć problemy, które oni „rozwiązują” od kilkunastu (i więcej) lat...). Są zdemoralizowani, zdegenerowani, wypaczeni i bezwzględni!
Czy chcecie dla nich, ich interesów, zabijać, ginąć...!!
Wy nie jesteście od chronienia ich interesów, „stołków”, tylko Nas: społeczeństwo, obywateli (to My Was i ich utrzymujemy z naszych podatków), Mieszkańców Ziemi!!!
 
Znakiem rozpoznawczym osób opowiadających się po naszej stronie będzie fioletowa opaska na lewym ramieniu, przeciwników – czerwona na prawym ramieniu (proszę sobie przygotować).
 
 
 
BĘDĘ PIERWSZYM POLITYKIEM
»NIEGADACZEM I NIEPOKAZYWACZEM SIEBIE«
 
Nie będę dyskutował, gdyż dyskusje z osobami o niskim, szkodliwym potencjale są nie merytoryczne; nie ma z nich pożytku, za to wszyscy na nich tracą: ja i tego, manipulowani, ogłupiani, stresowani, tracący czas przez dyskutanta/kę, odbiorcy! Więc nie tylko nie mają sensu, ale są szkodliwe!
 
Proszę mnie oceniać po efektach działań, a nie po wyglądzie, wymowie; afirmacji, emanacji, rozrywce, jaką miałbym zapewnić, emocjach, jakie miąłbym dostarczyć...
 
MERYTORYCZNE materiały znajdują się: Racjonalnyrzad.pl
 
PS
A więc precedensu czynić nie będę!

 

 

 

 

21.12.2012 r.
 
NAKAZ ARESZTOWANIA(lista prominentów dotychczasowego systemu, których należy aresztować, i postawić przed Przedstawicielami Zgromadzenia Narodowo-Ludowego, w załączniku. Aresztowanych należy dowieźć do Sejmu – tymczasowej siedziby Nowego Rządu, w dniu wydania (w razie tego niewykonalności skontaktować się z wydającymi nakaz. Tel. kontaktowy z wydającymi nakaz:                                                      )
(Aresztowanych należy zapoznać z treścią niniejszego nakazu.)
 
W imieniu, wyłonionych przez Naród Polski, Przedstawicieli Zgromadzenia Narodowo-Ludowego, a stanowionych jednocześnie tymczasowy skład Racjonalnego Rządu Ludowego Polski jest P. aresztowany/a, celem zapobieżenia ewentualnym działaniom wymierzonym przeciwko Narodowi Polskiemu, oraz w przypadku niektórych osób mając podstawy do przedstawienia dowodów na dopuszczenie się zdrady narodowej.
 
Alternatywą jest publicznie oświadczenie i podpisanie przedPrzedstawicielami Zgromadzenia Narodowo-Ludowego, a stanowiącymi jednocześnie tymczasowy skład Racjonalnego Rządu Ludowego Polski niniejszego zobowiązania:
Ja, niżej podpisany/a oświadczam i zobowiązuję się do zaniechania wszelkiej działalności szkodliwej dla Narodu, Państwa Polskiego, w tym jakiegokolwiek wspierania dotychczasowego systemu, jego beneficjentów, oraz że będę wspierał/a działania Nowego Rządu, przestrzegać jego poleceń, zarządzeń, czyli przestrzegać wprowadzonego porządku prawnego.*
 
*Pozytywna postawa, współpraca, b. konstruktywny wkład, może być podstawą do uchylenia kary za wcześniejsze działania (otrzymania wyroku w zawieszeniu).
 
Podpisano w składzie Przedstawicieli Zgromadzenia Narodowo-Ludowego, a stanowiących jednocześnie tymczasowy skład Racjonalnego Rządu Ludowego Polski:
 
 
-----------------------------------------------------------------------
 
-----------------------------------------------------------------------
 
-----------------------------------------------------------------------

 

 

 

============================================

Mam całkowicie zablokowaną opcję pisania komentarzy na NE (oczywiście osobniki obłąkane, anormalne, debilne, psychopatyczne; destrukcyjne mogą sobie używać do woli na NE, bo konstruktywna działalność jest anormalna, zła, a destrukcyjna jest uważana za normalną, dobrą... Ta zasada dotyczy całego spektrum ludzkiej działalności)...

 

Proszę także zauważyć, że TAKIE PRZEDSIĘWZIĘCIE, nie zasługuje, wg Redakcji NE na wsparcie, choćby w postaci umieszczenia na pozycji pierwszej, ani na stronie głównej, ani w dziale tematycznym...

KOMENTARZE

 • Redaktorze ile Ty masz lat...?
  Przestań marzyć!
  Aż szkoda czasu, bo do Ciebie więcej pisać!
 • Redaktorze, bijesz pianę ze starego dziurawego jaja.
  Udajesz, że nie znasz przyczyn i choroby, zgwałconej i okradzionej przez polityków demokracji. Omijasz i plując na wyczerpaną jeszcze żywą demokrację nie udzielasz jej pomocy,. To, że „Głupcy są zawsze i wszędzie są ogromną większością, to jest oczywiste, ponieważ szlachetne pierwiastki nie występują jak pokłady żwiru czy piasku pustynnego. Aby uleczyć demokrację, należy wyrzucić dziurawe sito wyborcze, czyli ordynację należy wymienić na nową i dbać o normalne używanie w dwie strony na tak w prawo i na nie w lewo. Będzie racjonalnie, równoważnie i demokracja będzie zdrowa. W jedną stronę głosowanie zrobiło wielką dziurę i tak się dzieje jak opisujesz, ale dziwnie nazywasz frekwencję 49% wybory większości?

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031