Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
70 postów 1170 komentarzy

Konstruktywna alternatywa: RACJONALIZM

Redaktor1966 - Piotr Kołodyński - autor-redaktor: www.wolnyswiat.pl

LISTA PARAJĄCYCH SIĘ TZW. POLITYKĄ W POLSCE LUDZI NIEKOMPETENTNYCH, SZKODLIWYCH, DESTRUKTORÓW, ZDRAJCÓW

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Proszę o wyłącznie merytoryczne wpisy: kto, kiedy, jak, cytaty, linki, dowody, itp.

 

ZA CO POSTAWIĆ POLITYKÓW PRZED SĄDEM, TRYBUNAŁEM
 
 
 
 
21.08.2012 r.
JAK MOŻNA ZAKOŃCZYĆ W JAKIMŚ POGRĄŻANYM KRAJU DESTRUKCYJNY REŻIM
Trzeba do tego podejść zgodnie z tzw. psychologią stada, tzn. motłochu, przepraszam, znów błąd: Narodu X, Ludu...
Taki destrukcyjny system można skutecznie obalić m.in. łącząc przewrót z uświadomieniem mas, merytorycznym wywołaniem do systemu, jego beneficjentów nienawiści, zyskując poparcie mas.
 
Poparcie mas można zyskać jedynie je przekupując, a ponieważ rozdawnictwo doprowadziłoby do katastrofy, a więc b. szybkiego zakończenia przewrotu, to w tym wypadku trzeba by było b. przekonująco tzw. masy okłamać w tym względzie.
 
Jak więc wyglądałoby to w praktyce:
1. Nieznani ludzie biorą w ustronne mse naczelnych destruktorów, i tam ich, wygrywając jednego przeciwko drugiemu, przesłuchują, i dzięki tym zeznaniom na przesłuchanie biorą następnych (pomocna w tym celu będzie zasada: nie ma prawdziwych zeznań, to nie ma wody, jedzenia i światła, są prawdziwe zeznania, to są komfortowe warunki pobytu. Ogłasza się także wśród nich konkurs na świadków koronnych, którymi zostają ci, którzy złożą najszybciej najważniejsze i najpełniej zeznania. Wszystkie zeznania się nagrywa i upublicznia, w tym dzięki, w ten czy inny sposób, przymuszonym do rzetelności stacjom telewizyjnym, radiowym. Resztę czeka to, co im się należy).
 
2. Część grupy się poświęca i obiecuje tzw. masom wszystko to, czego bezmyślne ludzkie bydło oczekuje.
 
3. Nowe władze się uprawomocniają.
 
4. Wówczas dochodzi do „poważnego konfliktu” w łonie nowych władz - pozostała część grupy się od tego, co ci pierwsi naobiecywali odżegnuje, wykazuje tego nierealność, katastrofalne skutki, gdyby to wprowadzić, i ich niby, za oszukanie mas, surowo każe.
 
5. Przedstawia się zmęczonym, wyczerpanym nerwowo, wypalonym od przeżyć masom realia: środowiskowe, ekologiczne, ekonomiczne, gospodarcze, zdrowotne, społeczne, gatunkowe, w tym że dotychczasowe gospodarki konsumpcyjne opierały się na dotacjach/pożyczkach/długach, że absolutnie nie ma możliwości tego kontynuowania.
 
 
 
 
WPROWADZENIE RACJONALNEGO USTROJU (3 x 0...)
 
CO ZROBIĆ, BY BYŁO NORMALNIE, DOBRZE
Pozytywna inwestycja przyniesie pozytywne efekty, a negatywna negatywne (jakie mamy efekty, takich dokonano inwestycji...).
 
----------------------------------------------------------------------------

Portal Racjonalnego Rządu Ludowego Polski //www.racjonalnyrzad.pl/ 

 

KOMENTARZE

 • @Maciej Ka 13:21:23
  "W rzeczywistości każdy musi to zrobić sam."
  Właśnie! Czego jestem przykładem (jednocześnie cały czas zarobkowo pracując, po dzień dzisiejszy zresztą, jako obwoźny, z wózka, sprzedawca warzyw i owoców...): Piotr Kołodyński - autor/redaktor:
  - www.wolnyswiat.pl
  Np.:
  ULOTKI W HTML (obszerniejsze; znaczna część materiałów znajduje się wyłącznie TUTAJ)
  http://www.wolnyswiat.pl/15.html
  W tym m.in.:
  RACJONALNE MYŚLI, ANALIZY, WNIOSKI (kompentium mojego pisma www.wolnyswiat.pl )(cz. 1)
  http://www.wolnyswiat.pl/11h5.html

  RACJONALNE MYŚLI, ANALIZY, WNIOSKI (kompentium mojego pisma www.wolnyswiat.pl )(cz. 2)
  http://www.wolnyswiat.pl/11ah5.html


  - www.racjonalnyrzad.pl
  Np.:
  WPROWADZENIE RACJONALNEGO USTROJU
  http://www.racjonalnyrzad.pl/forum/viewforum.php?f=1&sid=9a6952848b9b38b6379ae423c9d6cf87


  - www.pzepr.pl
  Np.:
  PROPOZYCJE
  http://www.pzepr.pl/forum/viewforum.php?f=7&sid=9c0a013ee421c55d011b7be0b06f6d9c

  A musiałem się rozwijać nie tylko samodzielnie, ale jeszcze otoczony osobnikami nierozumnymi, debilnymi, destrukcyjnymi, psychopatycznymi, faszerowany zewsząd medialnym ścierwem, gnojem, którym musiałem ostro nurkować, by coś wartościowego wyselekcjonować, a z tego jeszcze wyłowić!
  Teraz podaję wszystko na tacy: wystarczy tylko chcieć > klikać > czytać > rozumieć > doskonalić się > osiągać coraz większe możliwości umysłowe > wyższy poziom świadomości > konstruktywnie działać > osiągać pozytywne cele. A co robi "bezmyślne bydło": wypróżnia się pod moimi tekstami, by szkodzić, ignoruje wartościowe materiały/możliwości, jest bierne, destrukcyjne, faszeruje się medialną sieczką, nurza się w takim gnoju, a osoby konstruktywne destrukcyjnie krytykuje i na wszystko, wszystkich narzeka, i ma jeszcze mnóstwo wymówek, usprawiedliwień swojej postawy, a wielu jeszcze uważa, że ma rację, że są odpowiednim przykładem...
 • @Maciej Ka 21:58:25
  Kolejny materiał tego autora w temacie:
  http://maciejka.nowyekran.pl/post/74606,stanowisko-koalicji-polska-wolna-od-gmo-w-sprawie-uprawy-roslin-gmo-na-terenie-polski | 20.09.2012
  STANOWISKO Koalicji „POLSKA WOLNA OD GMO” w sprawie uprawy roślin GMO na terenie Polski
 • PS
  TYLKO TELEWIZOR PRAWDĘ CI POWIE!!!
  Słuchajta ludziska!
  Mondre ji łodpowiednie ludzie so pokazywane w telewizorze – tylko łone potrafiom mondrze rzondzić! No! A co jejich nie pokazujom, to łone musom być gupie, złe! Bo jakby łone nie byli gupie, złe, to by łone byli w telewizorze! No! I dodam jeszczek, że łone nie nazywają mnie głupim bydłem, tylko mniek szanują, bo mówiom, że my som mondre i prawdziwe Polaki, że na nich głosujemy, i ło mnie siem martwiom, bo ciąglek mowiom, że chcom, co byk wszyćkim Polakom żyło się lepiej (nawet pradziadek, a potem dziadek, a po nim łojciec też czekali, co byk wreszciek było dobrze, no to jo i moje dzieci, wnuki, prawnuki tyz bendziem czekali, aż wreszciek bendzie dobrze! Tak to już nasza Polaków tradycja i basta!). Dlatego ja zawszek glosujem na tych ludzisk, co łone som w telewizorze! Ło!
 • @Maciej Ka 21:58:25
  W świetle prawa, sprawa dopuszczenia GMO, to zbrodnia przeciwko ludzkości
  http://maciejka.nowyekran.pl/post/74420,w-swietle-prawa-sprawa-dopuszczenia-gmo-to-zbrodnia-przeciwko-ludzkosci | 23.09.2012
 • @Maciej Ka 21:58:25
  W ZWIĄZKU Z SZOKUJĄCYMI WYNIKAMI BADAŃ NA SZCZURACH KARMIONYCH ZIARNEM GMO: José Bové (eurodeputowany partii zielonych z Francji) wezwał Komisję Europejską do zawieszenia zezwolenia na uprawę kukurydzy MON810 i ziemniaka Amflora na terenie Unii Europejskiej
  http://maciejka.nowyekran.pl/post/74932,w-zwiazku-z-szokujacymi-wynikami-badan-na-szczurach-karmionych-ziarnem-gmo-jos-bov-eurodeputowany-partii-zielonych-z-francji-wezwal-komisje-europejska-do-zawieszenia-zezwolenia-na-uprawe-kukurydzy-mon810-i-ziemniaka-amflora-na-terenie-unii-europejski | 24.09.2012
 • @Maciej Ka 21:58:25
  http://maciejka.nowyekran.pl/post/74977,do-wszystkich-polakow-prezydenta-komorowskiego-premiera-donalda-tuska-bylych-ministrow-rolnictwa-oraz-politykow-ktorzy-glosowali-na-tak-podczas-wdrazania-wszelakich-ustaw-zwiazanych-z-gmo | 25.09.2012 05:09
  Do wszystkich Polaków, Prezydenta Komorowskiego, Premiera Donalda Tuska, byłych ministrów rolnictwa oraz polityków, którzy głosowali na TAK podczas wdrażania wszelakich ustaw związanych z GMO.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031