Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
71 postów 1183 komentarze

Konstruktywna alternatywa: RACJONALIZM

Redaktor1966 - Piotr Kołodyński - autor-redaktor: www.wolnyswiat.pl

Prawidłowe odżywianie

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dlaczego warto jeść m.in. pełne ziarna zbóż, kiełki, cielęcy szpik kostny

Należy pić wyłącznie czystą, niegazowaną wodę. Należy kupować pełne ziarna zbóż z ekologicznych gospodarstw. Następnie trzeba je zmielić i można dodać wody i zostawić na jeden, dwa dni. Po czym trzeba je ugotować razem z zmielonymi ziarnami lnu/sezamem/makiem/kokosem/ziarnami amarantusa/grzybami itp. Przepis na smaczną mieszankę, mniej więcej w takich samych proporcjach: ziarna żyta, ziarna owsa/ziarna jęczmienia, mąka owsiana bezglutenowa. Najlepiej najpierw spożyć surowe warzywa, a dopiero potem ugotowane ziarna. Oprócz ziaren należny spożywać także, po kilkugodzinnym moczeniu w wodzie, orzechy, słonecznik, zmielony sezam, itp.

https://ulicaekologiczna.pl/inspiracje/kielki-%E2%80%93-witaminowa-bomba-na-talerzu [b]Dlaczego warto jeść kiełki?

Z nasion można wydobyć naprawdę wiele – w kiełkach zawarta jest cała masa witamin, m.in. A, B, C, E i H. Pędy bogate są też w minerały: wapń, żelazo, siarkę, magnez, potas, cynk czy selen. Są idealnym suplementem diety ubogiej w składniki mineralne. Co ciekawe, kiełki zawierają więcej składników odżywczych niż ich „dorosły” odpowiednik, są też znaczne lepiej przyswajalne niż ziarna, z których wyrastają. Młode pędy wzmacniają naszą odporność (dzięki witaminie C), poprawiają stan paznokci, włosów i skóry. Dla tych, którzy jeszcze nie czują się przekonani, że od garści witamin lepsza jest garść kiełków przypominam, że wpływają one także na nasze samopoczucie, poprawiają sylwetkę (są niskokaloryczne!) i chronią przed chorobami cywilizacyjnymi. Bo kiełki to samo zdrowie – w wypuszczanym przez roślinę pędzie koncentruje się wszystko, co najlepsze, i to w formie łatwo przyswajalnej dla organizmu człowieka. Jak hodować kiełki Tu też mamy olbrzymi wachlarz możliwości – najważniejsze jednak jest to, że kiełki możemy hodować sami. Do nas należy wybór zarówno nasion, jak i metod hodowli. Musimy pamiętać o tym, że kiełki uwielbiają temperaturę 20-22 stopni Celsjusza (niższa temp. rozwój hamuje, wyższa może powodować gnicie nasion). Co jeszcze lubią kiełki? Półcień (słońce nie jest wskazane), tlen i odpowiedni dopływ wody lub częste płukanie.

 

https://dziecisawazne.pl/7-powodow-dla-ktorych-warto-jesc-kielki/

Na świecie do kiełkowania używa się około 20 różnych roślin, głównie zbóż i roślin motylkowych. Najbardziej popularne są kiełki fasoli mung, jeden ze składników kuchni azjatyckiej. W Polsce najbardziej popularna jest wielkanocna rzeżucha. Jednak oprócz niej można kiełkować nasiona rzodkiewki, gorczycy, prosa, kozieradki, lucerny, siemienia lnianego, gryki, pszenicy, jęczmienia, owsa, żyta, ryżu, soczewicy, grochu, brokułu, dyni, słonecznika, a nawet czerwonej kapusty czy buraków ćwikłowych. Te ostatnie nie są może tak smaczne jak inne, ale za to mają niezwykły różowy kolor i pięknie ozdabiają sałatki. Jak kiełkować? Nasiona lub zboża przeznaczone do kiełkowania należy kilkakrotnie przepłukać, a następnie zalać wodą w ilości dwa razy większej niż waga nasion i moczyć przez kilkanaście godzin. W tym czasie ziarno napęcznieje i wchłonie wodę. Wtedy należy je przepłukać wodą o temperaturze pokojowej i umieścić w szklanym słoiku lub w specjalnej, dostępnej w sklepach ze zdrową żywnością, kiełkownicy. Hodowlę kiełków należy umieścić w widnym miejscu. Ziarno płucze się czystą wodą dwa razy dziennie, przy tym należy dokładnie odlewać wodę, aby nie zgniły (nasiona muszą być wilgotne, ale nie zamoczone). Po kilku dniach kiełki będą gotowe do spożycia. Nie należy mylić delikatnego puszku pojawiającego się na korzeniach z pleśnią, gdyż są to rozwijające się włośniki. Tak skiełkowane ziarna można przechowywać w lodówce do 4 dni, ale należy je codziennie przepłukiwać zimną wodą. Oczywiście najsmaczniejsze i najwartościowsze są kiełki świeże, zebrane i spożyte tego samego dnia. Wtedy są najbardziej życiodajnym i naturalnym źródłem potrzebnych do życia składników. [Kiełki można hodować na sitku położonym na tacce, np. zestali nierdzewnej. - red.]

 

Mięso należy kupować wyłącznie surowe (nie kupować wieprzowiny). Mięso należy ugotować. Najlepiej najpierw spożyć surowe warzywa, a dopiero potem ugotowane mięso.

https://super-stek.pl/content/

Nie ma nic bardziej paleo od jedzenia szpiku – na długo zanim nasi przodkowie nauczyli się polować, szpik kostny ze znalezionej padliny oraz zwierząt upolowanych przez inne drapieżniki był pierwszym łatwo dostępnym źródłem tłuszczu zwierzęcego – bombą energetyczną i witaminową. To właśnie skoncentrowana energia zawarta w szpiku zwierząt pozwoliła nam rozwinąć mózg, zacząć sprawnie myśleć i w końcu polować samodzielnie. Szpik jest jedną z najbardziej gęstych energetycznie i witaminowo części zwierząt.

-----------------------------------

Przy odpowiednim odżywianiupozbędą się P. grzyba, wyhodowanego na białej mące, cukrze, itp., z jelita. A wtedy to nie on, tylko P. będą rządzić swoim organizmem i decydować o swoim menu. Po odpowiednim czasie, będzie to smakować niemal tak, jak powszechnie sprzedawana chemia, zwana żywnością.

| Wolnyswiat.pl

KOMENTARZE

 • Prawidłowe odżywianie to ...
  1 Nie popijanie w czasie jedzenia ani po zjedzeniu
  2 Jedzenie to nie picie, zrezygnowanie z zup, rosołków i barszczyków już
  na tydzień przynosi poprawę zdrowia i odrodzenie organizmu
  3 Jemy tylko warzywa w odpowiedniej dla nas formie i drugie
  4 Nie łączymy skrobi i białka , co najmniej a najlepiej nie łączymy pokarmy
  wg Małachowa i I J Dryes ,,Co z czym prawidłowe łączenie pokarmów
  piszący TO SAMO a dochodząc do tego z różnych dróg dochodzenia do
  tego co dla człowieka właściwe i najlepsze
  5 A KTO CHCE BYĆ DOSKONAŁY TO .... przestudiuje Małachowa

  A cała reszta to zwiedzenia, wypuszczenie w ślepą uliczkę na manowce życia
 • Witam Pana
  Witam Pana Redaktora,

  Cieszę się, że po dłuższym czasie napisał Pan coś dla Neon24.
  To dość ciekawy arytkuł, szczególnie w czasie Świąt.

  Sprawy zdrowia oraz dieta - są dla mnie bardzo interesujące, chociaż osobiście uważam, że najlepszą dietą jest - niskowęglowodanowa.
  Czasem uważm, że znakomita jest tzw "ketogeniczna dieta:"

  Napiszę o tym w najbliższym czasie.

  Mam nadzieję, że będzie sporo dyskusji na ten temat

  Pozdrawiam
 • @andrzejw prawdę piszesz! Fryderyk Engels napisał: "Dopóki nie było zboża, niewolników nie było! -- Zboże, które początkowo
  .
  użyawne było wyłącznie jako pasza dla bydła, wkrótce stało się

  pożywieniem ludzi, i wynaleziono wówczas bydło ludzkie, niewolników !!  On to nie tylko napisał, ale i UDOWODNIŁ !!!
  ---------------------------------------------------------
  Do czasów królowej Bony Sławianie z terenów Polski NIE ZNALI WŁOSZCZYNY - ZIELENINY !!!!!!!!!!!!!!

  I dzięki temu byli NAJZDROWSZYM, NAJSILNIEJSZYM i MĘSKIM/ODWAŻNYM LUDEM CAŁEJ EUROPY i AZJI !!!!!!!!!


  Sławianie byli MYŚLIWYMI !!!! - Tzn. byli Ludźmi Myślacymi !!!!


  Każdy jest tym co je !!!!!!!

  - Wolisz być ZJADAJĄCYM, czy ZJADANYM ???


  Osiół, koza i baran do tego żeby się nażreć dużo myślenia nie potrzebują - wszystko mają pod ryjem.


  Dlatego właśnie żywność pochodzenia zwierzęcego jest od wieków obrzydzana, udaremniana postami, zakazami, sztucznymi brakami i oczywiście ZATRUWANA najbardziej przemyślnymi i sadystycznymi zbrodniczymi sposobami !!


  A w szczególności TŁUSZCZE POCHODZENIA ZWIERZĘCEGO !!!!


  Natomiast wszelkiego rodzaju ziarno i zielenina są albo wmuszane siłą, albo manipulacją ekonomiczną i ZAKŁAMANĄ PROPAGANDA EXPERTÓW wszelkiego rodzaju "EXPERTÓW" RZĄDOWYCH.


  - Wszystkie TŁUSZCZE ROŚLINNE SĄ RAKOTWÓRCZE !!!!!


  KAŻDA żywność "ulepszona" (zmanipulowana) przez człowieka jwst dla ludzi trucizną - jest nie jadalna !!!


  Tylko pożywienie stworzone przez Stwórcę i nie zmienione przez człowieka jest najzdrowsze bo całkowicie nie jest szkodliwe.

  Taka żywność jednoczęśnie podtrzymuje życie w doskonałej formie, a w przypadku choroby jest cudownym lekiem.


  Na zatrutym pożywieniu i chorych ludziach dorabiają się korporacje chemiczne i farmakologiczne oraz LEKARZE = LEK-KAŻE = KAŻĄCY BRAĆ "LEKARSTWA" / CHEMIĘ !!!


  ZNA-CHOR = Zna-chor-oby tzn. znający się na chorobach i ich leczeniu i im zapobieganiu !!!


  Wiedźma to Sławiańska kobieta posiadająca Wiedzę.


  Zakon Szpitalników (KRZYŻAKÓW) z powodów konkurencyjnych / biznesowych musiał ich wyeliminować, a następców wystraszyć, wiec wymordowano ich w najbardziej wyszukane okrutne sposoby.  https://m.neon24.pl/10334fc695648de3650ea55dbc52cfb7,14,0.png

  .
 • @andrzejw "Nie łączymy skrobi i białka" - Tak naprawdę to, nie łączymy skrobi (WĘGLOWODANÓW) i TŁUSZCZÓW. --- Nie łączymy DWÓCH
  RÓŻNYCH RODZAJÓW PALIW !!!


  Żadne użądzenie tak nie pracuje - Biologiczne ani mechaniczne !!!


  Kazda maszyna, użądzenie, (silnik, piec, pszczoła, krowa, lew, orzeł) są

  przystosowane do JEDNEGO rodzaju NAPĘDU - PALIWA !!!!!!  Natomiast białka zwierzęce są najbardziej wartościowe dla Człowieka -

  - Dla Mysliwego i dla każdego innego Drapieżnika !!!  Roślinożerny człowiek, w lesie, w tajdze, na stepach, na biegunie, na pustyni, na bezludnej wyspie, jeśli nie upoluje zwierzęcia, nie złapie ptaka, nie złowi ryby lub skorupiaka, albo nie znajdzie ptasich jaj MUSI UMRZEĆ !!


  Nawet w dżungli ludzie muszą polować !!!!  Po za tym, roslinożercy nie mogą sie bawić, ani tworzyć ponieważ nie mają na to czasu !!

  Ich pożywienie zawiera tak mało energii (kalorii), że są zmuszeni stać przy garach lub przy korycie i żreć CAŁY BOŻY DZIEŃ !!  https://m.neon24.pl/3ed6d145f94dd7bb746facb33a330319,14,0.png


  .
 • Z powyższych powodów
  nie mam zaufania do żadnych mniej lub bardziej cudownych diet.
 • @zadziwiony, a można wiedzieć do jakiego rodzju pożywienia / sposobu odżywiania masz zaufanie?
  .


  .
 • @zadziwiony 11:09:16 Prawidłowe odżywianie, czyli
  ..zgodne z prawami i zasadami według których funkcjonuje organizm człowieka
  TYLKO Małachow takie podejście ma i z niego wywodzi wnioski a poszukiwał od najstarszych czasów co ludzie w tym temacie odkryli, a
  I i J Dryes w ,,Co z czym ? Prawidłowe łączenie pokarmów " doszli do dokładnie TYCH SAMYCH zasad prowadząc klinikę gdzie leczą wg zasada : ,,niech pożywienie będzie Twoim lekarstwem a lekarstwo pożywieniem.

  TYLKO 4 nie kłócące się ze sobą są połączenia:

  1 Skrobie z tłuszczem np. chleb z masłem itd itp
  2 Białka z tłuszczami np jajecznica czy schabowy na maśle itp itd
  3 Tłuszcze z kwasami np. śmietana z sokiem z cytryny NAJLEPSZA do
  pobudzania wątroby , ogórki czy pomidory które zanim zmutowane na
  słodkie były kwaśne ze śmietaną itd itp
  4 Cukry z kwasami
  Do tego cukry z cukrami , tłuszcze z tłuszczami i
  Skrobie ze sobą ale już białka podaje aby roślinnych i zwierzęcych nie łączyć
  ROZUMIEJĄC TO można i należy odkryć jeszcze inne zdrowe dobre połączenia i ZROZUMIEĆ, że:

  Awokado z sokiem z cytryny dlatego tak nam smakuje bo jako tłuszcz z kwasem jest dopełniającym się i łatwostrawnym , łatwo przyswajalnym połączeniem.
  Organizm człowieka zadowoleniem, smakowaniem daje nam znać, że oto w łatwy sposób, prawidłowy dostarczamy mu energii, a
  PO ZJEDZENIU MAMY WIĘCEJ ENERGI NIŻ PRZED, bo
  kiedy mamy po zjedzeniu mnie znowu szybko jesteśmy głodni :)

  A WSZYSTKIE INNE połączenia są co najmniej TRUDNE do strawienia czy przyswojenia jak nie ,,trujące"i tak
  Postępując dzień po dniu wbrew prawom i zasadom według których funkcjonuje organizm człowieka NISZCZEJEMY.
 • @andrzejw "Skrobie z tłuszczem np. chleb z masłem... śmietana z sokiem z cytryny" - Tak połączone składniki nie istnieją
  NATURALNIE / SAMOISTNIE w przyrodzie, wiec muszą być szkodliwe dla wszystkich gatunków zwierząt !!!


  Jeśli product w swojej naturalnej formie nie nadaje się do zjedzenia bez

  jakiej kolwiek obróbki kulinarnej - Taki produkt musi być dla organizmu szkodliwy - jest mniej lub bardziej trujący !!!!


  Może zadziałać natychmiast, albo z długoletnim opóźnieniem !!!!


  Żywność jest ŻYWA i daje ŻYCIE !!!! WSZYSTKO INNE JEST PASZĄ !!!


  DŻEMÓW i MIODÓW nawet PLEŚŃ nie RUSZY !!!!!!!!!!!!!!


  Każdy ma wybór z jakiego powodu chce siedzieć w poczekalni u lekaża!


  Gdyby soki były zdrowe i niezbędne do życia, to Stwórca zadbał by, aby w jeziorach i rzekach zamiast WODY, płynęły SOKI OWOCOWE albo MIÓD PITNY!!


  A wyposażył by nas w plecak z pełną apteczką FARMACEUTYKÓW i
  SZCZEPIONEK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


  - Oraz w Raphacholin ® Forte :)  https://m.neon24.pl/01bc474fd1c6dba193843978e37bbcc4,14,0.jpg
  .
 • @Krystyna Trzcińska 06:22:31
  Jak widać,każdy ma swoje racje. A które z nich są prawdziwe? Życia za mało przede mną by to na sobie sprawdzić. Więc jestem po prostu skołowany.
 • @zadziwiony 18:44:49 PRAWDA jest tylko jedna i logika i wnioskowanie a
  ..Pan jak nie potrafi rozróżnić logiki od nielogiczności, tego za a nawet przeciw to
  JEST PAN SKOŁOWANY , dlatego należy się cofnąć jeszcze bardziej i nauczyć logiki a
  można i przejść przyspieszony proces rozwoju NAJPEWNIEJ i najszybciej w czasie Ćwiczeń Duchowych kiedy w trakcie pracuje się samemu ze swoim duchem
  Wtedy zwodziciele na manowce nie będą mieli dostępu
 • @Krystyna Trzcińska 06:22:31 Dotyczy: ,,Tak połączone składniki nie istnieją
  Zwodzenie w ,,dobrej wierze" maluczkich ? ALOGICZNE WYPOWIEDZI

  Istnieją bo w każdej skrobi, ziarnie, orzechu JEST BARDZO DUŻO TŁUSZCZU, który właśnie ułatwia trawienie i przyswajanie

  PROSZĘ SIĘ ZAPOZNAĆ Z PODANYMI KSIĄŻKAMI MAŁACHOWA I DRYES i
  zaprzestać
  ODWODZIĆ maluczkich od prawdziwej wiedzy ZWODZĄC NA MANOWCE,

  Bo to za to nawet czynione w tzw dobrej wierze i chęciami którymi jest piekło wybrukowane jest zapowiedziana najwyższa kara
  ,,a kto by jednego z tych najmniejszych .....
  TAK TAK TAKICH SPRAW TO TAKŻE DOTYCZY
 • @zadziwiony 18:44:49 Życia za mało przede mną by to na sobie sprawdzić
  Jeżeli proponowany tydzień na sprawdzenie dobroczynnego wpływu na zaprezentowane prosta TAK NAPRAWDĘ PROŚCIUTKIE PRAWA I ZASADY TO

  Jeżeli nawet tygodnia nie mam Pan zamiar przeżyć to o czym tu mowa ?

  DWA to w tych słowach jest TEN SAM BUNT co aniołów w niebie :
  Nie będę żył wg praw i zasad według których funkcjonuję ANI NAWET Z NIMI SIĘ ZAPOZNAWAŁ, bo
  USIĄDĘ WYŻEJ NAJWYŻSZEGO, który mnie wg. tych praw i zasad stworzył

  CZYLI PYCHA TA FAŁSZYWA DUMA MAJĄC WŁADZĘ NAD CZŁOWIEKIEM PODSUWA MU TAKIE SAMO ROZWIĄZANIE JUŻ OD RAJU

  KRÓTKO MÓWIĄC NA POZIOMIE DUCHOWYM TO PYCHA A NA FIZYCZNYM NIEPRAWIDŁOWE ODŻYWIANIE JAKO POSTAWY, WŁADZY PYCHY NAD CZŁOWIEKIEM PRZEJAW

  ,,MOJE SERCE SIĘ NIE PYSZNI A USTA NIE MÓWIĄ WYNIOŚLE....

  WPROWADZIŁEM ŁAD I PORZĄDEK DO MOJEGO ŻYCIA

  FAŁSZYWA DUMA czyli PYCHA PRZYCZYNĄ NIEPRAWIDŁOWEGO ODŻYWIANIA SIĘ JEST
 • @zadziwiony Ja nie piszę o MOICH RACJACH! Proszę zaobserwować przyrodę niezmodyfikowaną nietkniętą ręka człowieka (cywilizacji)
  i zastanowić się nad symbiozą wszystkich organizmów.


  Szczególnie proponuję porównać ANATOMIĘ TRAWOŻERNYCH i MIĘSOŻERNYCH !!


  Człowiek i wszystkie inne DRAPIEŻNIKI, nie TRAWIĄ CELULOZY !!

  Natomiast, TRAWOŻERNE MAJĄ PODWÓJNE ŻOŁĄDKI i WYSPECJALIZOAWANE BAKTERIE do jej PRZERABIANIA !!


  TRAWOŻERNE mogą tez żyć bez trzustki, a człowiek i drapieżnik muszą umrzeć !!


  Człowiek i inne DRAPIEŻNIKI, bez ZWIERZĘCYCH kwasów tłuszczów muszą ciężko chorować i w wielkich cierpieniach umrzeć / zdechnąć !!


  THANKA RAKOWA ŻYWI SIĘ WYŁĄCZNIE GLUKOZĄ, natomiast BŁYSKAWICZNIE umiera w ŻÓŁTKU JAJA np. kurzego !!!!


  - Którą żywność pan preferuje?


  Tą zmodyfikowaną przez opłacanych przez zakłamane rządy profesorów - ich tak zwanych EXPERTÓW, NAUKOWCÓW – tych FACHOWCÓW od 7 boleści ?


  Czy jednak tą stworzoną przez Stwórcę - niezmodyfikowaną i nieskażoną przez ludzką pychę "CYWILIZACJĘ" ?  Proszę sobie wyobrazić świat, zanim okiełznano OGIEŃ !!!


  Co ludzie mogli w tedy spożywać na surowo co by nie spowodowało wzdęć, wymiotów, biegunki. lub skrętu kiszek ?


  Co by człowiek był w stanie jeść bez obróki cieplno-mechanicznej ??


  Rośliny które pan zna, nigdzie dziko nie rosły i nie rosną !!


  Są one zmodyfikowane przez hodowców bydła, w tym ludzkiego !!!  Człowiek dostaje zatrucia jedząc nawet owoce, a szczególnie gdy są one nie dojrzałe ! Dostaje się rozstroju żołądka albo nudności, wzdęć lub inne problemy trawiene.


  - Drapieżniki nie odżywiają się sezonowo, tylko muszą polować cały rok, i to LATEM czy ZIMĄ !! -

  Zwierzęta ROPŚLINNE nadają się do jedzenia i są dostępne CAŁY OKRĄGŁY ROK !!
  I to bez znaczenia, czy zje się dojrzałą krowę, czy cielaka albo kurę, pisklę czy jajko !!!
  Tak długo jak pokarm jest świeży (NAJDOSKONALSZY) albo niezepsuty, nie ma on skutków ubocznych dla Człowieka !!


  Wszystkie trucizny produkuje się tylko z roślin !!
  w tym:
  cukry (słodycze, dżemy, alkohole, soki, octy) narkotyki, papierosy.
  ---------------------------------------------------------------------------------------------------------

  Mi nie zależy co kto będzie jadł, albo czym się zażerał !!


  Ja napisałem te kilka zdań tylko po to, żeby otworzyć oczy tylko zainteresowanym i zachęcić ich do samodzielnego poszukiwania informacji i samo zastanowienia się nad otaczającym ich światem fałszu i obłudy RZĄDZĄCYCH nim ELiT !!!

  _______________________________________________________


  Proszę się zastanowić - dokąd doprowadzili ludzkość i życie Ziemii ci wszyscy EXPERCI, NAUKOWCY i ta cała reszta UNIWERSYTECKICH FACHOWCÓW od 7 boleści ???!!!!!


  Kogo potocznie zwiemy KONIOWAŁAMI ??!! Przecież tylko tych co pokończyli UNIWERSYTETY tzw. MEDYCZNE !!


  Czy wie pan o tym, że każdy WETERYNARZ wiejski ZNA SIĘ LEPIEJ NA LECZENIU CHORÓB ludzkich niż jakikolwiek LEKAŻ „domowy” ?


  Gdyby wszystkie pana chore owce i krowy zdychały pod opieką zatrudnionego weterynarza – jak długo korzystał by pan z jego nieudolności i niewiedzy ??


  Gdyby każdy zabieg na baranie kosztował $1000 dolarów albo każde kilkudniowe leczenie innego bydlęcia kosztowało $20,000 (dolarów) ile by kosztowała hodowla tych zwierząt?


  Za nienaprawione przedmioty, samochody, zegarki NAPRAWIACZOWI / MECHANIKOWI nikt nie płaci !!!


  A za niewyleczonego Człowieka lekarze (SZPITALNICY) oraz wszyscy inni uczestnicy w zbrodni tzw. "EXPERCI", DOSTAJĄ WYNAGRODZENIE --- I TO JAKIE !!


  (ADWOKACI TAK SAMO NIE MUSZĄ NIC POZYTYWNIE ZAŁATWIĆ ale zapłatę biorą z góry, bez znaczenia jakie są rezultaty tej ich FACHOWOŚCI - UCZONOŚCI !!)


  Czy to nie są dobre powody do zastanawiania się?


  Czy jest się w ogóle NAD CZYM ZASTANAWIAĆ? !!


  ____________________________________________________


  Słyszał pan o planowanym PROGRAMIE DEPOPULACJI ??  Jak pan myśli, jak ONI, ci EXPERCI, mają zamiar tego dokonać ???  Proponuję przeczytać raz jeszcze przynajmniej to, co napisałem na zielonym tle i zacząć samemu poszukiwać resztę odpowiedzi w bardzo STARYCH książkach i innych przekazach !


  - A najlepiej, dobrze jest zapoznać się z dietą np. Indian Północno Amerykańskich ludów stepowych i Syberii z przed 300 lat, albo zapytać się pra pradziadków mieszkających na wsi lub WYSOKIEGO STOPNIA MASONÓW i jeszcze WYŻEJ.  Był pan kiedyś w restauracji gdzie jeden talerz samego jedzenia kosztuje $300 dolarów ??


  Mięso czym bardziej TŁUSTE TYM DROŻSZE bo ZDROWSZE ----- !!!!!!!  Zielenina służy tam do dekoracji, przypraw tam nie zaproponują, a nawet ODMÓWIĄ ich podania !!!

  Ziarna, mąki, desery, alcohol są " à la carte"  Bo wszelkie TŁUSTOŚCI SĄ PAŃSKIE i KAPŁAŃSKIE / KRÓLEWSKIE -- !!


  - Tak podaje również BIBLIA !!!!


  https://www.google.com/search?q=kobe+steak&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwikk7-iusHfAhVIyYMKHS26CSAQ_AUIDygC&biw=1641&bih=1024


  https://restaurant-in-pattaya.com/wp-content/uploads/2017/04/KobeSteakRaw-834x487.jpg


  .
 • @andrzejw "ODWODZIĆ maluczkich od prawdziwej wiedzy" jesteś kapłanem? - Wszystkie REWOLUCJE były SPROWOKOWANE niedoborem MIĘSA i
  .

  i MASŁA,

  oraz NADMIAREM !!!!!!!!!! tych "zdrowych" i "niezbędnych" produktów zastępczych:
  ----------------------------------


  ZIARNO -- KUKURYDZA, CHLEB (MĄKA), FASOLA, GROCH, BUB, RYŻ;

  WARZYWA -- KARTOFLE, BURAKI, CEBULA, CZOSNEK, MARCHEWKA; KAPUSTA, GRZYBY;

  OWOCOE -- JABŁKA, ŚLIWKI, JAGODY;

  DESERY -- DŻEMY, PIECZONE JABŁKA, CÓKROWA WATA i LIZAKI, PRECLE, MACA, KISIEL;

  NAPOJE -- WÓDKA, WINO, OCET, KOMPOT z RABARBARU, WODA po BURAKACH;


  Jednym słowem:

  ------- "WEŁNA NIE WEŁNA, ABY TYLKO KICHA BYŁA PEŁNA" --------


  Steak Nirvana - A5-Grade Japanese Wagyu Terroir Flight cena $1,149

  (Tysiąc sto czterdzieści dziewięć DOLARÓW / przesyłka jest za darmo !!)


  https://www.goldbelly.com/holy-grail-steak-co/a5-grade-japanese-wagyu-terroir-flight?gclid=EAIaIQobChMIg4iJ3LrB3wIVRbbACh3A7Q1hEAQYCSABEgIFI_D_BwE

  https://pantograph0.goldbelly.com/s410/uploads/product_image/image/35616/a5-grade-japanese-wagyu-terroir-flight.c1b4bf91105e4282a1c8dcf914b75c52.jpg
  .

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031