Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
99 postów 1392 komentarze

Konstruktywna alternatywa: RACJONALIZM

Redaktor1966 - Piotr Kołodyński - autor-redaktor: www.wolnyswiat.pl

Zostałem ostrzelany na przystanku autobusowym!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Warszawa ul. Połczyńska 48, przystanek autobusowy TKACZY w kierunku od Warszawy (za stawem przy drodze), ok. godz. 15.50

 zostałem ostrzelany z pistoletu (najprawdopodobniej z wysokoenergetycznej wiatrówki, bądź z małokalibrowego pistoletu) co najmniej 4 razy (pociski przebiły szybę na wylot i ją całkowicie skruszyły (cała popękała) w odległości kilkudziesięciu centymetrów ode mnie) przez mężczyznę w wieku ok. 30 lat, włosy najprawdopodobniej czarne, siedział na miejscu kierowcy w samochodzie w kolorze najprawdopodobniej czarnym, osobowym, najprawdopodobniej czterodrzwiowym. Po ostrzale z przeciwległego pasa jazdy odjechał w kierunku Warszawy ul. Połczyńską.

 
Z tym, że tył najprawdopodobniej wystawał u góry poza obrys maski przedniej części samochodu.
 
Sprawę bada policja.
 
Może ktoś z kierowców widział co się dzieję, ma nagranie na rejestratorze samochodowym, jeśli tak, to proszę o skontaktowanie się z policją.
 
http://fakty.interia.pl/jezdzil-po-warszawie-i-strzelal-z-wiatrowki-video,vId,2224055 | 05.01.2017
Jeździł po Warszawie i strzelał z wiatrówki
We wtorek nieznany sprawca jeździł po całej Warszawie i strzelał z wiatrówki. Nie wiadomo, czy ktoś mu towarzyszył. Strzały padły najpierw w kierunku tramwaju jadącego ul. Okopową, później napastnik uszkodził kilka samochodów stojących w pobliżu stacji benzynowej. Ucierpiała także wiata przystankowa przy ul. Połczyńskiej.
 
- Sprawca lub sprawcy najprawdopodobniej poruszają się samochodem osobowym w ciemnym kolorze - poinformowała Marta Sulowska z komendy stołecznej policji. Jak zapewniła Sulowska, żadna osoba nie ucierpiała podczas incydentów.
Strzelec nadal pozostaje nieuchwytny. (TVN24/x-news)
 
 
 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930